فناوری اطلاعات: باشگاه تخفیف ایرانیان اولین استارت آپ ایرانی در زمینه تخفیف و خدمات مالی و اعتباری به عنوان یکی از استارت آپ های فعال در حوزه تجارت الکترونیک، زمینه تجارت اعتباری و تخفیفی را برای هر ایرانی فراهم می کند.

امیر درخشان از دست اندرکاران باشگاه تخفیف ایرانیان در حاشیه الکامپ به ارتباط امروز گفت برای این منظور میزان تخفیف اعمال شده به هر کاربر پس از خرید در کارت شتابی که برای این منظور در سیستم کارت اعتباری ایرانیان ثبت می شود، به سرعت واریز می شود. وی همچنین گفت علاوه بر تخفیف امتیازاتی نیز به صورت کیف پول به کاربران داده می شود.

درخشان هدف از فعالیت این استارتاپ را گسترش تجارت امن و آسان همراه با عزت نفس خریدار اعلام کرد و گفت مراکز طرف قرارداد از مراکز خدماتی و فروشگاههای معتبر انتخاب شده اند که فهرست آنان روز به روز در حال گسترش است.

به گفته درخشان کارت اعتباری ایرانیان نیز مراحل قانونی فعالیت خود را طی کرده است و برای نخستین بار هر ایرانی می تواند یک کارت اعتباری داشته باشد. این کارت با نام تجاری کارت اعتباری ایرانیان ، یک کارت با اعتبار مشخص و به نام شخص صادر میگردد . شخص میتواند با اعتبار خود از مراکز طرف قرارداد خرید نماید و وجه آن را بعدا و یا بصورت اقساطی پرداخت نماید . اعتبار پس از پرداخت صورتحساب یا اقساط مجدد در کارت اعتباری شارژ می شود . گستردگی شبکه فروشگاهی ، دریافت اعتبار بدون ضامن ، سهولت استفاده از کارت ، شارژ مجدد ، امکان ارتقا کارت اعتباری از نظر وجه موجود تا سقف 400 میلیون ریال و… از ویژگی های کارت اعتباری ایرانیان میباشد . با توجه به اینکه اعتبار موجود نقد و بصورت تسهیلات نمیباشد هزینه استفاده از این کارت در مقایسه با کارت های موجود در نظام بانکی بسیار اندک است.

کاربران و علاقه مندان به باشگاه تخفیف ایرانیان و کارت اعتباری ایرانیان می توانند به پایگاهها و پورتالهای این استارتاپ به نشانی اینترنتی www.btic.ir و www.iraniancreditcard.ir مراجعه کنند. همچنین شماره تلفن 75181000 راهنما و پاسخگوی سوالات علاقه مندان است.

انتهای پیام/