پنجشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۶

کارون مورد توجه قطب علمی روزنامه نگاری ایران

منتشر شده در دوشنبه, 18 بهمن 1395 19:17
بازدید: 387
پرینتایمیل

گزارش ویژه: دکتر زینب شریفی پژوهشگر و محقق خوزستانی و استاد ارتباطات در دانشگاههای خوزستان، پایان نامه دکترای PhD خود را به طور نمادین تقدیم به کارون کرد.

این اولین پایان نامه تخصصی روزنامه نگاری محیط زیست با عنوان " رسانه ها و توسعه پایدار؛ تبیین مولفه های روزنامه نگاری محیط زیست و ارایه مدل مط...

از سکوی تجربه تا بهبود مدیریت اخبار حوادث

منتشر شده در دوشنبه, 11 بهمن 1395 00:00
بازدید: 461
پرینتایمیل

نازیلا علوی - مشاور و محقق ارتباطات و رسانه

از نخستین ساعات وقوع حادثه پلاسکو تا ساعات پایانی آواربرداری ، به جز حزنی که در دل شهر و شهر نشینان لانه می کرد، جامعه شهری تجربه متفاوتی را پشت سر می گذاشت. این تجربه هم برای شهروندان و هم برای رسانه ها،  متفاوت از تجربیات قبلی بود.

دست اندرکاران...

چالشِ قدردانستنِ چالش‌ها

منتشر شده در چهارشنبه, 08 دی 1395 06:20
بازدید: 477
پرینتایمیل

درنگی بر پدیده فراگیر چالش مانکن در فضای مجازی

حامد معالی مهربانی*

در فضای مجازی، هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. ممکن است همین عکس ساده‌ای که شما از خودتان در حال کاری گرفتید یا ویدیویی که از شوخی‌های دوستانه‌تان در جمع تحصیل یا محل کار ضبط کردید و در صفحه‌ شخصی‌تان در یکی از شبکه‌های اجتماعی بارگ...

گسترش پدیده کارمند خبری در رسانه های ایرانی

منتشر شده در شنبه, 04 دی 1395 13:15
بازدید: 578
پرینتایمیل

گزارش ویژه: دکتر محسن ایلچی، مدرس علوم ارتباطات، معتقد است متاسفانه  طی سال های اخیر یک پدیده نا همسو با محیط و فضای حرفه خبرنگاری در رسانه ها بسیار متداول شده است و آن دگردیسی روحیه و حرفه خبرنگاری به ویژه در رسانه های جریان اصلی و خصوصا در روزنامه های پر تیراژ تحت عنوان «کارمند خبرنگار» است.

ا...

صفحه1 از12