راضیه همدانی: هالیوود ریپورتر در گزارشی اعلام کرد که «ادریس البا» ـ هنرپیشه مشهور انگلیسی ـ جایزه ویژه بفتا را به پاس فعالیت خلاقانه در حوزه تلویزیون، در مراسم پیش‌رو جوایز تلویزیونی بفتا دریافت می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از هالیوود ریپورتر، البا که در سال ۲۰۱۳ کمپانی «گرین دور پیکچرز» را با […]

راضیه همدانی: هالیوود ریپورتر در گزارشی اعلام کرد که «ادریس البا» ـ هنرپیشه مشهور انگلیسی ـ جایزه ویژه بفتا را به پاس فعالیت خلاقانه در حوزه تلویزیون، در مراسم پیش‌رو جوایز تلویزیونی بفتا دریافت می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از هالیوود ریپورتر،

البا که در سال ۲۰۱۳ کمپانی «گرین دور پیکچرز» را با هدف تمرکز بر کشف استعدادهای جدید صنعت فیلمسازی تاسیس کرد، دریافت این جایزه را مایه افتخار عنوان کرد و گفت: ماموریت او ایجاد فرصت و شانس برای ظهور استعدادهای جدید بوده است. جایزه ویژه بفتا برای فعالیت در عرصه کشف استعدادهای جدید و تنوع نژادی به «ادریس البا» می رسد که برای بازی در فیلم «تور» و سریال «شنود» شناخته می‌شود. «لنی هنری» هنرپیشه، «جان ماتسون» منتقد و «نیکولا شیندلر» تهیه‌کننده از دیگر افرادی هستند که موفق به دریافت این جایزه شده‌اند.

در ابتدا قرار بود جوایز تلویزیونی بفتا در ماه می برگزار شود اما با شیوع ویروس کرونا در ۳۱ جولای برگزار خواهد شد. جوایز تلویزیونی “بفتا کرفت” که به تجلیل از دستاوردها و مهارت‌های اعضای پشت صحنه اختصاص دارد هفدهم جولای برگزار شد و در جریان این مراسم سریال «چرنوبیل» با کسب هفت جایزه برنده بزرگ این دوره از مراسم شد.

انتهای پیام/ عکس از ایسنا