مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیسبوک در سال جدید با حسادت به زندگی فوق مدرن شخصیت “تونی استارک” در فیلم Iron Man  یک چالش جدید را برای خود در نظر گرفته است. او قصد دارد یک نسخه شخصی سازی شده از JARVIS در Iron Man را برنامه نویسی کند. این پیش خدمت دیجیتال در این فیلم تمامی زندگی و خانه استارک را کنترل می کرد.
به گزارش تکشات زاکربرگ می گوید: به پیش خدمت دیجیتالم آموزش می دهم که صدای من را تشخیص دهد تا بتواند همه چیز خانه از جمله، موسیقی، چراغ ها، دما و غیره را کنترل کند. سپس به او یاد می دهم که با نگاه کردن به صورت میهمانان، دوستان را از غریبه ها تشخیص دهد و هنگامی که پشت در ایستاده اند، در را برای آنها باز کند. سپس به او یاد می دهم که تمامی اتفاقات اتاق دخترم را در مواقعی که در کنار او نیستم چک کند. پیش خدمتم در محل کار هم به من کمک می کند تا داده ها را به صورت زمان واقعی به نمایش دربیاورم و سرویس های بهتری ارایه بدهم و در اداره شرکتم موثرتر از قبل عمل کنم. من هر سال یک چالش جدید برای خودم در نظر می گیرم تا چیزهای جدیدی یاد بگیرم و خارج از فضای کاری نیز پیشرفت داشته باشم.
خالق فیسبوک می گوید: من در فیسبوک زمان زیادی را صرف کار با مهندسین می کنم تا چیزهای جدیدی بسازم. یکی از ارزشمندترین کارهایی که انجام داده ام وارد شدن و دقت به جزییات فنی پروژه هاست. من این کار را با استفاده از Internet.org، و هنگامی که بحثی در مورد فیزیک ساخت هواپیماهای خورشیدی، یا ارسال دسترسی اینترنت با استفاده از ماهواره ها به میان می آید انجام می دهم. من در مواقعی که وارد جزییات کنترل گرها می شویم یا قصد طراحی یک نرم افزار را داریم، این کار را با Oculus انجام می دهم. من این کار را با مسنجر و در مواقعی که در حال بحث راجع به هوش مصنوعی خود هستیم انجام می دهم تا به همه سوالات شما پاسخ دهم. اما ارزش اینکه یک محصول جدید را به دستان خود بسازید بسیار متفاوت است و چالش امسال من اختراع یک پیش خدمت هوش مصنوعی جدید است.
انتهای پیام/ منبع: تکشات / ساناز عظیمی /عکس google