لحظه آخریکی از معتبر ترین مراجع برای خرید و رزرو تور می باشد شما با مراجعه به سایت لحظه آخر می توانید تور های ارائه شده توسط معتبر ترین آژانس های مسافرتی کشور را مشاهده کرده و با اطمینان خاطر خریدی ایمن و مناسب داشته باشید. تقسیم تور های داخلی و خارجی  در کل تور […]

لحظه آخریکی از معتبر ترین مراجع برای خرید و رزرو تور می باشد شما با مراجعه به سایت لحظه آخر می توانید تور های ارائه شده توسط معتبر ترین آژانس های مسافرتی کشور را مشاهده کرده و با اطمینان خاطر خریدی ایمن و مناسب داشته باشید.

تقسیم تور های داخلی و خارجی 

در کل تور ها به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند. تور های که مقصد آن کشور های دیگر باشد مانند تور ارمنستان و غیره، تور های خارجی نامیده می شوند.  تور هایی که مقصد آنها استان های خود کشور باشد تور های داخلی نامیده می شود مانند تور کیش و غیره.

از طرفی دیگر دو نوع تور داریم. تور زمینی و تور هوایی؛ تور هوایی ترانسفرش با هواپیما انجام می شود و برای مقاصد دور بسیار مناسب است. تور زمینی اغلب در مقاصد جعرافیایی نزدیک انجام می شود و نسبتا ارزان می باشند.

تور های محبوب لحظه آخر:

تور کیش لحظه آخر

یکی از پرطرفدار ترین تور ها، تور به مقصد کیش می باشد. این مروارید خلیج فارس به دلیل منطقه آزاد بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته  است. جزیره کیش پر از جاذبه گردشگردی زیبا و جذاب برای مسافران مانند کشتی یونانی، شهر حریره، شهر زیر زمینی کاریز و غیره می باشد.

سواحل زیبای این جزیره ماسه های مرجانی دارد که علاوه بر آب زلال به زیبایی این ساحل می افزاید. از طرفی درختان و گیاهان بومی منطقه جزئی از بی نظیری و به یاد ماندنی بودن این جزیره زیبا است.

تور مشهد لحظه آخر

تور مشهد یکی از تور های محبوب مذهبی تلقی می شود و از سراسر ایران و بعضی کشورها توریست های بسیار زیادی به این مکان مذهبی می آیند. تور های مشهد به دو صورت زمینی و هوایی همانطور که توضیح دادیم صورت می گیرد و می توانید به صورت اقساطی این تور ها را رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری مشهد بسیار است ولی حرم امام رضا علیه السلام از محبوب ترین آنهاست از طرفی دیگر یک دیگر از جاذبه های محبوب سرزمین موج های آبی است که بین گردشگران از علاقه ویژه ای برخوردار می باشد.

تور استانبول لحظه آخر

استانبول به دلیل قرار گیری در میان اروپا و آسیا از اهمیت بسیاری برخورددار است و یکی از پر مسافر ترین و توریستی ترین شهر های ترکیه محسوب می شود.

جاهای دیدنی استانبول کم نیست مانند مسجد ایاصوفیه، قصر توپکاپی، مسجد آبی، آب انبار باسیلیکا، برج گالاتا، کلیسای چورا، کاخ دلمه باغچه و بقیه جاهای دیدنی که خیلی مورد توجه واقع شده است.

و این تور های استانبول هم زمینی دارد و هم هوایی،  پس از این نظر مشکلی نخواهید داشت.

تور ارمنستان لحظه آخر

ارمنستان مقصد نسبتا ارزان تر دارد و نیاز نداشتن به ویزا برای سفر به این کشور آن را بسیار در میان ایرانیان محبوب کرده است. تور های استانبول هم به دو صورت هوایی و زمینی وجود دارد.

درست است که سفر هوایی آسان تر و بهتر است ولی هزینه را هم باید در نظر گرفت و اگر هزینه برای شما مهم تر است می توا نید سفر زمینی را انتخاب کنید.

هزینه تور ارمنستان برای شما همانطور که گفته شد نسبت به جاهای دیگر کمتر است. مراکز خرید زیادی در ارمنستان و مخصوصا در ایروان قرار دارد که به بهشت خرید کردن شهرت دارد.