میثم وزیریان کارآفرین نمونه کشور در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و معمار جوان نخبه، با حضور در پایگاه خبری ارتباط امروز، گفت: تهران شهری پویا و دارای جوانان فهیم و داناست و نیازمند مدیران داناتر و توانمندتر است. وی در جریان این بازدید با تاکید براینکه شورای شهر به نوعی، پارلمان شهری است، گفت: با […]

میثم وزیریان کارآفرین نمونه کشور در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و معمار جوان نخبه، با حضور در پایگاه خبری ارتباط امروز، گفت: تهران شهری پویا و دارای جوانان فهیم و داناست و نیازمند مدیران داناتر و توانمندتر است.

وی در جریان این بازدید با تاکید براینکه شورای شهر به نوعی، پارلمان شهری است، گفت: با اعتقاد به این اصل که دیگر زمان شعاردادن نیست و باید عملگرا بود، برای تحقق این اصل در رقابتهای این دوره شورای اسلامی شهر تهران شرکت کرده است. وی که نویسنده کتاب هفت گفتار در باب کارآفرینی است، افزود که در طی سالهای گذشته با ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از کارجویان، تعدادی از شهروندان را تحت سرپرستی قرار داده است.

در پایان این بازدید میثم وزیریان اظهار امیدواری کرد بتواند در جریان این رقابت وارد شورای اسلامی شهر تهران شده و در اینصورت تلاش خواهد کرد بر بالندگی روزافزون شهر تهران بیفزاید. وی همچنین خواست مدیران و افراد بازنشسته صاحب تجربه های گرانقدر، تجربیات باارزش خود را به مدیران جوان و کارامد منتقل کنند.

گفتنی است انتخابات شوراهای اسلامی شهرها، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در بیست و هشتم خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

انتهای پیام/