گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می‌بندد!شرکت گوگل اعلام کرده است که در تاریخ ۳۰ ژوئن سرویس چاپ عکس مبتنی بر هوش مصنوعی خود را می‌بندد، اما شاید این پایان کار این سرویس نباشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، سرویس چاپ خودکار عکس‌های گوگل مدت زیادی نیست که در دسترس قرار گرفته است.

اکنون رسانه‌ها دریافته‌اند که گوگل این سرویس آزمایشی تحت هدایت هوش مصنوعی را در تاریخ ۳۰ ژوئن مسدود می‌کند. گوگل راجع به اینکه چه چیزی باعث تعطیل شدن این سرویس شده است، چیزی نگفته است، اما اعلام کرده که امیدوار است این ویژگی را تکامل بخشیده و آن را بیشتر در دسترس قرار دهد.

بنابراین این پایان کار این سرویس هوشمند نیست، حتی اگر زیاد تغییر کند.

حق اشتراک این سرویس ماهیانه هشت دلار است و هوش مصنوعی ۱۰ تصویر برتر کاربر را با اولویت‌بندی چهره، مناظر یا ترکیبی از اینها انتخاب کرده و در صورت دلخواه، آنها را با ویرایش‌های منتخب کاربر روی کارت‌های ۶*۴ چاپ می‌کند.

این سرویس برای ثبت خاطرات یا به شکل هدیه درآوردن عکس‌ها طراحی شده است، یا اینکه هرکس بخواهد نسخه‌هایی غیر دیجیتالی و فیزیکی از عکس‌های خود داشته باشد.

با این حال گوگل بهترین زمان را برای عرضه این سرویس انتخاب نکرد، چرا که این سرویس در ماه فوریه و تنها یک ماه قبل از ورود جهان به دوران بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ برای عموم عرضه شد و صرف هزینه برای یک سرویس چاپ عکس آن هم درزمانی که نمی‌توان به راحتی معاشرت یا سفر کرد، توجیه ندارد.

حالا باید صبر کرد و دید این سرویس در آینده با چه تغییراتی مواجه خواهد شد و چه زمانی دوباره عرضه می‌شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

editor

editor

روزنامه نگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *