خرید انواع ساعت هوشمند از سایت ایمالز

همه ما قبل از اینکه کالایی را بخواهیم خریداری کنیم در مورد کارایی و استفاده آن جستجو می کنیم. معیارهایی که برای خرید ساعت هوشمند از همه برندها مثل ساعت هوشمند شیائومی ، ساعت هوشمند اپل و ساعت هوشمند سامسونگ لازم است در نظر بگیرید در این مقاله آمده است و اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید، در این مقاله با ما همراه باشید. در ادامه قصد داریم ساعت هوشمند شیائومی ، ساعت هوشمند سامسونگ و ساعت هوشمند اپل یا اپل واچ را به شما معرفی کنیم.

امکانات و ویژگی های ساعت هوشمند

مهم ترین معیاری که برای خرید ساعت هوشمند حائز اهمیت است قابلیت جفت شدن با گوشی است که باعث می شود بسیاری از امکانات های دیگر در اختیارتان قرار بگیرد. مثلاً اگر گوشی شما سیستم اندروید را دارد باید از اسمارت واچی استفاده کنید که سیستم اندروید را پشتیبانی کند و بتواند با آن جفت شود یا اگر گوشی شما از ios پشتیبانی می­کند باید از اسمارت واچی استفاده کنید که سیستم  ios را پشتیبانی کند و بتواند با آن جفت بشود.

معیار دیگری که در خرید ساعت هوشمند می توان به آن اشاره کرد یک ساعت هوشمند با قابلیت های اندازه گیری ضربان قلب، گام شمار و GPS باشد، برای هنگامی که شما ورزش می کنید و می خواهید به تناسب اندام دلخواه خود برسید. دیده شده در برخی از برند های متفاوت امکان اندازه گیری کالری که در ورزش می سوزانید و همچنین تنظیم کردن بهترین زمان برای انجام فعالیت های ورزشی را دارد که می تواند یک قابلیت کاربردی برای یک فرد ورزش کار باشد.

معیار های دیگری که می توان در انواع برند های مختلف اسمارت واچ مشاهده کرد نظارت بر کیفیت خواب، نظارت بر بهداشت زنان یا ثبت نشانه های دوران قائدگی در زنان و … است که یک معیار جذاب و کارآمدی خواهد بود که باید توجه داشت این قابلیت ها در همه ساعت های هوشمند وجود ندارد و فقط بعضی از برند ها این قابلیت را در ساعت های هوشمند خود استفاده کرده اند.

نمایشگر ساعت هوشمند

بیشتر ساعت های هوشمند از صفحه  LCD یا AMDLED استفاده می کنند، ممکن است ارزان قیمت تر باشند نسبت به بقیه ساعت های هوشمند اما عمر باتری کوتاهی دارند، از طرفی این صفحه باعث می شود که رنگ هایی که در صفحه مشاهده می کنید غنی تر باشند. بعضی از برند ها در ساعت هوشمند خود از صفحه LED استفاده کرده اند که باعث زیبایی و ظرافت ساعت های هوشمند شده است اما در برابر بقیه ساعت های هوشمند ممکن است قیمت بیشتری را داشته باشد. ساعت هوشمند اپل یا اپل واچ معمولا کیفیت نمایشگر خیلی خوبی دارد.  در عصر امروز که همه چیز پیشرفت کرده است حتی برخی از خودرو ها یا وسایل دیگری که از نمایشگر لمسی پیروی می کنند با توجه به این که نمایشگر یک ساعت هوشمند ابعاد کوچمتری را دارد امکان کار کردن با آن را برای ما مشکل خواهد کرد، اما این یک معیاری هست که به نظر خود خریدار هم بستگی دارد یکی استفاده کردن از تاچ لمسی را دوست دارد و دیگری نه. کیفیت لمس یا تاچ ساعت هوشمند سامسونگ بسیار عالی است.

طراحی و شخصی سازی

از آنجایی که همه دوست دارند که با ظاهری آراسته در جامعه حاضر شوند بهتر است  برای انتخاب یک ساعت هوشمند به بزرگی یا کوچکی، رنگ یا قابلیت تعویض بند آن باید توجه کرد برندهای محتلفی وجود دارد که می توان با بررسی مدل های مختلف گزینه مناسب را انتخاب کرد مثلا وقتی یک اسمارت واچی که قابلیت تعویض بند را دارد و می توان بند هایی با رنگ های مختلف را در آن نصب کرد برای فردی که میخواهد لباس هایش همه با هم یک رنگ باشد مناسب تر است . نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که استفاده کردن راحت از یک ساعت هوشمند است یعنی  بعضی از ساعت ها وجود دارند که با وجود اینکه ظاهر بسیار زیبایی دارند باز و بسته کردن بند آن دشوار بوده، همین دلیل باعث می شود پس از مدتی استفاده از ساعت هوشمند شما را دلسرد بکند یا ممکن است برای باز و بست کردن ساعت خود از یک فرد دیگر کمک بخواهید.

برنامه های ساعت هوشمند

هنگامی اقدام به خرید ساعت هوشمند می کنید، برنامه هایی به صورت پیش فرض در آن نصب شده اند و می توان از آنها استفاده کرد. با توجه به این که عصر امروز در حال پیشرفت است برنامه هایی وجود دارند که می توان از آن استفاده کرد مانند کنترل چراغ خانه یا پخش موسیقی که استفاده کردن از آن میتواند برای هر فرد جذاب باشد. که برای این مورد باید از فروشنده ساعت هوشمند سوال کرد و آگاهی لازم را برای نصب انواع اپلکیشن ها بر روی ساعت هوشمند برای استفاده بهتر از او جویا شد.

عمر باتری و دوام شارژ باتری

با توجه به اینکه ساعت های هوشمند قابلیت های زیادی دارند و صفحه نمایش رنگی را نشان می دهند دوام شارژی آن ها نهایتاً تا دو روز و آن دسته از آن ساعت های هوشمند که قابلیت های صوتی را دارند شارژ باتری آن دوام ندارد و همین باعث می شود که نتوان مدت زمان زیادی از آن استفاده کرد. با توجه به این که ساعت هوشمند قابلیت های بیشتری نسبت به مچ بند هوشمند دارد اما مچ بند هوشمند دوام باتری آن به یک ماه گاهی اوقات می رسد.

بهترین برندهای ساعت هوشمند

اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید، باید بدانید که بهترین برندهای این محصولات، ساعت هوشمند اپل یا اپل واچ ، ساعت هوشمند سامسونگ و ساعت هوشمند شیائومی هستند. اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید، بهترین راه پیدا کردن بهترین قیمت ساعت هوشمند و همچنین مقایسه ساعت های هوشمند مختلف، مراجعه به سایت ایمالز یا نصب اپلیکیشن ایمالز است. سایت ایمالز و اپلیکیشن ایمالز به شما این امکان را می دهند تا قیمت لحظه ای انواع ساعت هوشمند را در بازار مشاهده کنید و از فروشگاه های معتبر، ساعت هوشمند مورد نیاز خود را خریداری کنید.

editor

editor

روزنامه نگار